Форум

 
Анонимните мнения са забранени. Влез Регистрация


Регистрация? | Загубена Секретна Дума?

Търси във Форумите:


 






Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wilcard Употреба:
*  проверка на произволен брой символи    %  проверка на точно един символ

ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ДАТАТА НА РАЖДАНЕ И ДАТАТА НА СМЪРТТА

Етикети
Изпрати
Новобранец

Nina Krasteva

мения3

11:04 03.01.2012

ПИТАМ СЕ ИМА ЛИ ВРЪЗКА МЕЖДУ ДАТАТА НА РАЖДАНЕ И ДАТАТА НА СМЪРТТА НА ЧОВЕК?

МАЙКА МИ БЕШЕ РОДЕНА НА 28.02.1934 Г. И ПОЧИНА НА 28.12.2001 Г.

КОЛЕЖКА, РОДЕНА ПРЕЗ ФЕВРУАРИ, НО НЕ ЗНАМ ТОЧНАТА ДАТА, ПОЧИНА НА 29.12.2011 Г. РАЗБИРА СЕ САМО ОТ ТЕЗИ ДВА СЛУЧАЯ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ ГЕНЕРАЛЕН ИЗВОД, НО СЪС СИГУРНОСТ ИМА НЯКАКВА ЗАКОНОМЕРНОСТ.

КАКВО Е ТЪЛКУВАНЕТО ЗА ПОЧИНАЛИТЕ МАЛКО ПРЕДИ ГОЛЕМИ ПРАЗНИЦИ КАТО КОЛЕДА И ВЕЛИКДЕН? СЪС СИГУРНОСТ НЕ Е СЛУЧАЙНО. КАК ДА ПОСРЕЩАТ ПРАЗНИЦИТЕ БЛИЗКИТЕ НА ТЕЗИ ПОЧИНАЛИ?

ТАКИВА ВЪПРОСИ СИЛНО МЕ ВЪЛНУВАТ И СЕ НАДЯВАМ ДА ПОЛУЧА ВЕРНИЯ ОТГОВОР.

НИНА

Новобранец

Nina Krasteva

мения3

14:58 03.01.2012

ПРЕДИ МАЛКО МОЯ ПОЗНАТА МИ РАЗКАЗА СЪЩО НЕЩО МНОГО ИНТЕРЕСНО. БАЩА Й И СЪПРУГЪТ Й БИЛИ РОДЕНИ НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА, В ЕДИН И СЪЩИ МЕСЕЦ. ПОЧИНАЛИ В РАЗЛИЧНИ ГОДИНИ И МЕСЕЦИ, НО ОТНОВО НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА.

КАКВА Е ТАЗИ ЗАКОНОМЕРНОСТ? С КАКВО ОЩЕ Е СВЪРЗАНА ТЯ?

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ?

Админ

Муси Дачева

мения291

0:41 07.01.2012

Раждане и смърт на една и съща дата не мисля, че може да се изведе като закономерност. По- скоро е в зоната на случайните като общо и предпочитаните конкретно за дадени хора дати.

Познавам семейства,в които датите играят важна роля,като дете и родител родени на една и съща дата, две и дори три деца родени в различни години, но на една и съща дата, баща и съпруг родени на една и съща дата, такива връзки често се срещат.

Или семейство, в което доминира определен зодиакален знак. Например, трите деца са Скорпион, бабата, братовчеди от страната на майката и от страната на бащата Скорпиони, лелята, повечето от приятелите на родителите са Скорпион. И какво показва това? Предпочитание към зодията. 

По отношение отиването от този свят има друга закономерност. Хората по-често си тръгват в сатурновия и в слънчевия си период на личната година. Това са 53 дена преди и 52 дена след рождения ден, като по-често това се случва около две седмици преди или след рождения ден. Тук има астрологично обяснение. Например ако рожденото Слънце е ранено т малфактори, то дните около рождения ден стават критични и тогава се случват инциденти, които водят до загуба на живот.

Новобранец

Nina Krasteva

мения3

11:30 10.01.2012

Благодаря за обяснението. Ще направя изчисления за моите починали близки. 

Админ

Муси Дачева

мения291

17:36 05.02.2013

Леда Милева е много интересна личност, както и живота и. Мир на праха и. Но ако погледнете натала ще видите, че точно днес има слънчево възвръщане и възвръщане на лунните възли, като Слънцето е в квадрат към тях,нещо наистина интересно от астрологична гледна точка. Днес е бил моментът, вратата за преход в другото ниво на съществуване. Съчетание на сатурнов период, сатурнова дупка и сатурнова криза в едно- Сатурн е в Скорпион.

http://www.24chasa.bg/Article……Id=1755786

Админ

Муси Дачева

мения291

17:38 05.02.2013

Публикацията е редактирана 17:40 – 05.02.2013 от Муси Дачева


Админ

Муси Дачева

мения291

20:10 09.04.2013

На 8 април 2013 г, дни преди новолунието в Овен, когато Слънцето е в точна опозиция срещу нейното рождено Слънце в 19 градуса Везни, си тръгна от този свят една велика жена-Маргарет Тачър.

Навършила  87 г., родена на 13 октомври1925 г.,

"Почина Маргарет Тачър

Първата жена министър-председател на Обединеното кралство, управлявала 11 години без прекъсване, почина днес след инсулт на 87-годишна възраст

 Маргарет Тачър (1925 – 2013)

Бившият министър-председател на Великобритания баронеса Маргарет Тачър си отиде от този свят на 87-годишна възрас след инсулт, предаде Би Би Си.

Тачър бе първата жена министър-председател в Обединеното кралство"

Етикети


 
Няма етикети.
  • Най-Нови Мнения във форума
  • Най коментирани
    1. gravatar Петър за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    2. gravatar Варта за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    3. gravatar Муси Дачева за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    4. gravatar Наталия за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    5. gravatar Муси Дачева за Годишен хороскоп 2022 по зодии