Форум

Анонимните мнения са забранени. Влез Регистрация

Регистрация? | Загубена Секретна Дума?

Търси във Форумите:

Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wilcard Употреба:
*  проверка на произволен брой символи    %  проверка на точно един символ

Пълно слънчево затъмнение на 22 юли 2009

Изпрати
Новобранец

doreto

мения54

11:58 14.07.2009

Предстои да стане следващата седмица затова ми се струва интересно да го коментираме. Аз съм с асцендент Рак и при мен слънцето и луната ще попаднат в 1 дом. Нали е добре да се планира нещо за този период но аз освен отпуската си друга засега не планирам :) то май при много хора е така през лятото :)

Как е при вас ? Като знаете че слънцето и луната ще съвпаднат в края на рака къде във вашия хороскоп попадат и какво се случва?

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

16:28 14.07.2009

Аз съм пуснала такава тема Доре:)

Може би трябваше да я прегледаш:)

Новобранец

doreto

мения54

23:11 14.07.2009

Луничке видях че си пуснала тема за слънчевото затъмнение но си я представила много лично а аз мисля че астрологията трябва да се изучава и през картите на другите. Какво се случва в моята карта не е меродавно, но виж ако при повече хора се случват подобни неща тогава вече може да се правят обобщения. На мене ми е интересно какво се случва и при другите хора как преживяват дадена астрологично събитие. Затова пускам темата за обсъждане а не задавам въпрос и да чакам някой да ми отговаря. Извинявай не искам да те засегна но ми прави впечътление че визираш всичко в твоята карта. Ако толкова искаш да бъдеш обсъждана дай си точните данни качи си картата и да  те обсъждаме :)

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

10:21 15.07.2009

Да,задала съм въпроса относно моята карта,но не виждам нищо лошо в това.

Мисля,че въпросът е интересен.Не принуждавам никой да ми отговаря:)Въпрос на лична воля.

Просто всеки може да вмъкне нещо и през своята призма(карта) в тази тема.А две теми с едно заглавие е излишно:)

Не ми се влиза в спорове.

Новобранец

smile

мения36

11:02 15.07.2009

Нали на слънчево затъмнение човек трябва да си пожелае нещо хубаво и до няколко месеца то ще се сбъдне. Аз вярвам в това а ноли сега затъмнението ще бъде в Рака а това е свързано със семейство и деца. Пожелавам на себе си и на всички които искат да имат дете тази радост да ни се случи в близките месеци. :)

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

13:45 15.07.2009

Дай Боже Смайл:)

Пожелавам ти го.

Не знаех,че човек може да си пожелае нещо на слънчево затъмнение.

Но ще пробвам и аз този път.

Админ

Муси Дачева

мения291

13:07 18.07.2009

Качих статия по темата :)

Админ

Муси Дачева

мения291

11:04 04.08.2009

Пълното слънчево затъмнение бе на границата на двата знака – Рак и Лъв и при някои хора се отрази като ударна вълна цунами. При възрастните, родени в края на Рака или в началото на Лъва може да е дало късо съединение в мозъка – инсулт или инцидент на сърцето-инфаркт.

На 30 юли загина в катастрофа Живка Гичева, която е родена на 25 07 1957 г. Нека са и леки небесните пътеки и да я запомним с нейното бодро "Шъ се оправим", с което си давахме кураж в ранните години на прехода.

Новобранец

doreto

мения54

11:28 20.08.2009

smile,

дай Боже пожеланото от теб да ти се случи. Но нали знаеш пирказката…внимайвай какво си пожелаваш,че ще вземе да ти се случи… :) това е с най-добри чувства към теб :)

А пък аз те послушах и си пожелах на миналото новолуние дето беше и пълно слънчево затъмнение нещо много лично и ураааа може да стане…много съм щастлива. :)  :)  :) Нали стана в първия ми дом та имах големи надежди

Пу пу да не мине котка път :)

Няма етикети.
  • Най-Нови Мнения във форума
  • Най коментирани
    1. gravatar Venera за Астрологичен преглед 2021
    2. gravatar Муси Дачева за Астрологичен преглед 2021
    3. gravatar Venera за Астрологичен преглед 2021
    4. gravatar Еми за Хороскоп 2021 за Везни
    5. gravatar Муси Дачева за Хороскоп 2021 за Везни