Форум

 
Анонимните мнения са забранени. Влез Регистрация


Регистрация? | Загубена Секретна Дума?

Търси във Форумите:


 






Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wilcard Употреба:
*  проверка на произволен брой символи    %  проверка на точно един символ

Пълно слънчево затъмнение на 22 юли 2009

Изпрати
Новобранец

doreto

мения54

11:58 14.07.2009

Предстои да стане следващата седмица затова ми се струва интересно да го коментираме. Аз съм с асцендент Рак и при мен слънцето и луната ще попаднат в 1 дом. Нали е добре да се планира нещо за този период но аз освен отпуската си друга засега не планирам :) то май при много хора е така през лятото :)

Как е при вас ? Като знаете че слънцето и луната ще съвпаднат в края на рака къде във вашия хороскоп попадат и какво се случва?

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

16:28 14.07.2009

Аз съм пуснала такава тема Доре:)

Може би трябваше да я прегледаш:)

Новобранец

doreto

мения54

23:11 14.07.2009

Луничке видях че си пуснала тема за слънчевото затъмнение но си я представила много лично а аз мисля че астрологията трябва да се изучава и през картите на другите. Какво се случва в моята карта не е меродавно, но виж ако при повече хора се случват подобни неща тогава вече може да се правят обобщения. На мене ми е интересно какво се случва и при другите хора как преживяват дадена астрологично събитие. Затова пускам темата за обсъждане а не задавам въпрос и да чакам някой да ми отговаря. Извинявай не искам да те засегна но ми прави впечътление че визираш всичко в твоята карта. Ако толкова искаш да бъдеш обсъждана дай си точните данни качи си картата и да  те обсъждаме :)

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

10:21 15.07.2009

Да,задала съм въпроса относно моята карта,но не виждам нищо лошо в това.

Мисля,че въпросът е интересен.Не принуждавам никой да ми отговаря:)Въпрос на лична воля.

Просто всеки може да вмъкне нещо и през своята призма(карта) в тази тема.А две теми с едно заглавие е излишно:)

Не ми се влиза в спорове.

Новобранец

smile

мения36

11:02 15.07.2009

Нали на слънчево затъмнение човек трябва да си пожелае нещо хубаво и до няколко месеца то ще се сбъдне. Аз вярвам в това а ноли сега затъмнението ще бъде в Рака а това е свързано със семейство и деца. Пожелавам на себе си и на всички които искат да имат дете тази радост да ни се случи в близките месеци. :)

Новобранец

moon_in_taurus

мения48

13:45 15.07.2009

Дай Боже Смайл:)

Пожелавам ти го.

Не знаех,че човек може да си пожелае нещо на слънчево затъмнение.

Но ще пробвам и аз този път.

Админ

Муси Дачева

мения291

13:07 18.07.2009

Качих статия по темата :)

Админ

Муси Дачева

мения291

11:04 04.08.2009

Пълното слънчево затъмнение бе на границата на двата знака – Рак и Лъв и при някои хора се отрази като ударна вълна цунами. При възрастните, родени в края на Рака или в началото на Лъва може да е дало късо съединение в мозъка – инсулт или инцидент на сърцето-инфаркт.

На 30 юли загина в катастрофа Живка Гичева, която е родена на 25 07 1957 г. Нека са и леки небесните пътеки и да я запомним с нейното бодро "Шъ се оправим", с което си давахме кураж в ранните години на прехода.

Новобранец

doreto

мения54

11:28 20.08.2009

smile,

дай Боже пожеланото от теб да ти се случи. Но нали знаеш пирказката…внимайвай какво си пожелаваш,че ще вземе да ти се случи… :) това е с най-добри чувства към теб :)

А пък аз те послушах и си пожелах на миналото новолуние дето беше и пълно слънчево затъмнение нещо много лично и ураааа може да стане…много съм щастлива. :)  :)  :) Нали стана в първия ми дом та имах големи надежди

Пу пу да не мине котка път :)



 
Няма етикети.
  • Най-Нови Мнения във форума
  • Най коментирани
    1. gravatar Петър за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    2. gravatar Варта за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    3. gravatar Муси Дачева за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    4. gravatar Наталия за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    5. gravatar Муси Дачева за Годишен хороскоп 2022 по зодии