Форум

 
Анонимните мнения са забранени. Влез Регистрация


Регистрация? | Загубена Секретна Дума?

Търси във Форумите:


 






Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wilcard Употреба:
*  проверка на произволен брой символи    %  проверка на точно един символ

Росен за 2012

Изпрати
Админ

Муси Дачева

мения291

11:36 03.12.2009

Ще си позволя да вляза в ролята на арбитър при този задочен спор :)

Хубавото е, че спорът не е по същество, т.е. страните са от една и съща "страна на барикадата" образно казано, а е за формата на поднасяне на информацията в коментарите.

Намирам Росен за интересна личност и чета с удоволствие коментарите му. И мен ме дразни небрежното му отношение към думите и вече съм му го казвала в лична кореспонденция. С радост забелязвам обаче,че напоследък има подобрение в начина му на писане, дори понякога прави цели параграфи без нито една правописна грешка. Така че опита,който трупа в писането, си казва думата :)  Убедена съм, че ако положи малко съзнателни усилия, ще се избави и от останалите празни полета в граматиката си, защото човек се учи цял живот и няма нищо срамно в това.

Препоръката ми към Росен е да прави по-чести справки с Правописен речник на българския език и ето връзка към един сайт, който намирам за много добре направен http://pravopisen.onlinerechnik.com/

Към Калинка и Pipi, темата 2012 е толкова интересна, огромна и актуална, че можете и сами да задавате дискусии по нея във форума. И двете показвате завидни знания и аз ще се радвам да водим задочен разговор по тази или каквато и да било друга тема.

Нека думите не ни разделят, а да ни обединяват и да ни правят по-добри :)

Новобранец

Rosen

мения70

10:06 02.01.2010

това е коментара на 02.12.09 г. ….."Незнам,какво повече да ви пиша,затова спирам.Имате предостатъчно информация в интернет и ще е ГОЛЯМА ГРЕАХОТА,за Вашето Съзнание ,ако не се заинтересувате поне малко за предстоящите събитя,било то,верни или неверни. За мен,2010 година,ще бъде годината на доказателствата,за предстоящата промяна.И най-хубавото е,че до 2010г. остават 29 дена.Щом навлезем в нея,започвай те да броите." …. А,ето и доказателствато с което навлязохме на връх нова година ….  http://www.az-jenata.com/index…..p;aid=4478   ….

Новобранец

Rosen

мения70

18:27 09.01.2010

Преди малко завърших една Страхотна книга "Ние от Космоса" на Арнолд Мостович. Немога да кажя,кога е писана книгата,но е излязла на българския пазар през 1990г. Това е важно да се споне,понеже е в такова време от Историята ,кадето няма толкова силни теми като 2012г. примерно и Информацията която е в книгата не е повлияна от такова естество. Книгата ми беше дадена от едно момиче,което също се Интересува от такава Информация.За което,и съм Много Благодарен,понеже в тази книга има Страшно много Сбита Информация.Обхващаща от пра-историята на човечеството до съвремието. А това съвремие,ако не бяха тези "пари",отдавна да сме разбрали кои сме,откаде сме дошли,защо сме дошли тук на планетата Земя и какво трябва да научим,за да може да подържаме Баланса на Живота -като цяло. Аз съм сигорен,че ако наистена Успеем да премахнем "парите" и всякакви други средства за власт,и променим Мисленото си в по-добра насока,ще Успеем да се Изтреляме на по-виско ниво..и то за много кратко време. Понеже имаме всичко от което се нуждаем,за да го постигнем.От нас се иска Малко по-Силна Воля. 

В тази книга са посочени много "доказателства" които те карат да се Замислиш и то доста. Също така,в книгата са посочени близо 10 други автора които са написали поне по 2-3 книги още,което значи,че тази книга може да те Насочи за много неща.

За мен лично ,тази книга ми помогна да си допълня някои пропуски,но също така и да науча някои много ценни неща.Надявам се и вие да я намерите,и да я прочете ,защото тя е една от многото които запълват Големия Пъзел в ИСторията на Човечеството.

Леко търсене и приятно четене :)

Новобранец

Rosen

мения70

8:05 06.05.2010

Здравейте :)

Снощи писах един коментар, кадето казвам да Обърнете внимание на Доказателствата които посочват,че това което се предполага за 2012г. се потвърждава и то сериозно.Само,че този коментар ,нещо не се изпрати,което ме наведи на мисълта,че явно не му е било времето.Много неща писах там,но сега само ще ви насоча вниманието към тези доказателства.

Ако все още четете тези форуми и искате да се Промените,ще трябва да побързате защото когато дойде времете Земята да се се промени и да навлезе в по-горно ниво, Тя няма да чака Никой…. или се променяш и вървиш напред или оставяш в същия клас….

А за доказателствата,няма да лошо да си направите справка за земетресенията,за бедствените положения по цял свят,за вулканите,за цунамите и навсичкото отгоре сега и тази Мега Еко Катастрофа с това нефтено петно ,което се разраства всеки ден.

Обърнете внимание и на това…с колко е скочил магнитута на земетресенията…според мен,те са скочели с 2 магнитута от 2008 досега.

Обърнете внимание и на друго,че земния щит е отслабен и от там води до много промени …и единия пример от тях е че броя на  заболели от рак е скочил драстично …осебенно при жените…

Неискам да ви изглеждам някъв Писимист,защото аз съм Оптимист. Но разликата,че аз виждам нещата и когато го споделя с хората..реакциите им е следната… "неме занимавай с глупости"…"кви са тия глупости които четеш или гледаш" … "абе ко да ги мисля тия,нали не е при нас тоя вулкан -бедствие… ако е тук до нас тогава ша ги мисля" …

Въпроса е,че Трябва да си промени начина на мислене ,за да може,да се Балансира ерегията първо вътре в човека и после да се споделя тази Положитена балансирана Енергия с другите и с Земята.Защото колкото повече Любов испитваш към Земята,толкова повече се успокоява,защото се балансира по този начин.

Помислете над тези неща…..защото ние човеците ТРЯБВА  да се ПРОМЕНИМ иначе ще останем в историята на Земята като най-Голямото бедствие,което е заличило Живота от Земята.

Лек ден :)

Админ

Муси Дачева

мения291

13:45 06.05.2010

Росене поздравявам те с добре дошъл! :)

Радвам се, че отново си тук!

Новобранец

Rosen

мения70

20:55 08.05.2010

Благодаря за Приветсвията Муси :)

Така като гледам,хем има близо 1000 посищения на този форум,но няма много мненния.Повечето коментари ся от мен :)Което ме води към една мисъл,че като видят колко много има за четене и размишляване…се отказват :) хехехе

Последните месеци се Убедих,че колкото и да им се показват Доказателствата,че чак им се навират в носа -така да се каже,те се отвръщат все едно им поднасяш амоняк под носа.

Тва човек ,дет се вика в една поговорка …"Вари го,печи го все Царвул си остава."

Новобранец

Rosen

мения70

7:45 28.06.2010

Здрасти Муси :)

Незнам дали си запозната много с астрономия и дали често гледаш здездите … защото аз не съм :) Но,наблюдавам звездите всяка вечер и наблюдавам две "звезди" които се раздалечават с голяма скорост.На всеки две вечери една от звездите се отдалечава с по един пръст разстояние ( меря ги с пръсти,защото няма с какво други ги меря ).А един пръст е близо 2 см,а 2 см от небосклона са голяма растояние. Което значи,че тази "звезда" се движи с ОГРОМНА СКОРОСТ….Щом се забелязва с просто око,тва значи ,че е наблизко.

Като разположение мога да те насоча така; .. кат застанеш с поглед на запад и погледне на дясно има една силно светеща "звезда" -планета Марс мисля,че е …та от тази планета измери една педя наляво с около 30" ..там ще има една слабо светеща"звезда" и от нея пак измери от ляавата една педя и три пръста по диагонал 20" до следващата по-силно светеща звезда. Именно тази по-силно светеща звезда се движи.До колко знам планетите отразяват почти постоянна светлина,а Звездите трептят…движещата се звезда трепти.И това малко ме обърква :) Ако ти се занимава Муси ..погледни ги тези звезди и ако знаеш нещо по въпроса ми отг. :)

Новобранец

Rosen

мения70

7:45 28.06.2010

Здрасти Муси :)

Незнам дали си запозната много с астрономия и дали често гледаш здездите … защото аз не съм :) Но,наблюдавам звездите всяка вечер и наблюдавам две "звезди" които се раздалечават с голяма скорост.На всеки две вечери една от звездите се отдалечава с по един пръст разстояние ( меря ги с пръсти,защото няма с какво други ги меря ).А един пръст е близо 2 см,а 2 см от небосклона са голяма растояние. Което значи,че тази "звезда" се движи с ОГРОМНА СКОРОСТ….Щом се забелязва с просто око,тва значи ,че е наблизко.

Като разположение мога да те насоча така; .. кат застанеш с поглед на запад и погледне на дясно има една силно светеща "звезда" -планета Марс мисля,че е …та от тази планета измери една педя наляво с около 30" ..там ще има една слабо светеща"звезда" и от нея пак измери от ляавата една педя и три пръста по диагонал 20" до следващата по-силно светеща звезда. Именно тази по-силно светеща звезда се движи.До колко знам планетите отразяват почти постоянна светлина,а Звездите трептят…движещата се звезда трепти.И това малко ме обърква :) Ако ти се занимава Муси ..погледни ги тези звезди и ако знаеш нещо по въпроса ми отг. :)

Админ

Муси Дачева

мения291

8:42 30.06.2010

Да, интересувам се от астрономия :)

При първа възможност за наблюдение ще разгледам сектора от небето според твоите указания  и ще ти пиша.

Новобранец

Rosen

мения70

22:55 12.07.2010

Здрасти отново :) ..още една "звезда" забелязах да се движи… ако поставим Марс на 12 часа то долу в дясно на 12:20 часа има една слабо трептяща звезда.Точно тя се движи по посока 12:20 часа. Преди няколко дена беше на 11:45 часа- на един пръст разстояние,а снощи като се изчисти небето,я видях на 12:20 часа- два пръста разстояние.-изпъваш ръката и мериш с пръсти.трябва да ти е изпъната ръката,защото ако не е пръстите,ще скриват повече или по малко в зависимост колко си си протеглнал ръката.Сега много по лесно ще се забелязва отдалечаването на тази слабо трептяща звезда,понеже е по близко до Марс като ориентир.

По начина който се отдалечават звездите които наблюдавам в известно време,ме навеждат на мисълта,че Слънчевия диск -Слънчевата система,е наклонена под някъв ъгъл,а не хоризонталана.

Тези наблюдения,ги споделям и показвам на другите кучкари в парка и в началото си мислеха,че си ги измислям,до като не видяха със собствените си очи….като има показах как да мерят по най-простия начин..:)  Доста е интересно да наблюдаваш дижение на звездите с просто око. :) ..е поне за мен :)

Новобранец

Rosen

мения70

23:41 30.08.2010

ето ви още един много добър линк   http://www.izvorite.com/text/text117.htm

беше ми пратен от едно момиче с което си говорим на тези теми.

лека :)



 
Няма етикети.
  • Най-Нови Мнения във форума
  • Най коментирани
    1. gravatar Петър за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    2. gravatar Варта за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    3. gravatar Муси Дачева за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    4. gravatar Наталия за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    5. gravatar Муси Дачева за Годишен хороскоп 2022 по зодии