Форум

 
Анонимните мнения са забранени. Влез Регистрация


Регистрация? | Загубена Секретна Дума?

Търси във Форумите:


 






Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wilcard Употреба:
*  проверка на произволен брой символи    %  проверка на точно един символ

Росен за 2012

Изпрати
Новобранец

Rosen

мения70

10:33 27.06.2009

Здравей те на всички :)

Като за начало,искам да ви попитам дали сте чели статията и коментарите за 2012 тук на този сайт.?

Питам,защото доста коментари съм направил на тази статия 2012,кадето и посочвам доста материали за четене и гледане.Все наща които касят Предстоящото Еволюиране.

Тука искам да ви наблегна,да четете коментарите доста внимателно,понеже самите коментари говори за човека който ги е писал….Както ви е известно.

Жалко че един сайтовете които посочвам в статията за 2012 на Муси, вече е закрит,а там имаше доста интересни коментари и статията беше интересна.Но ако изтеглите филма за календара на маите които съм посочил (жалко че имапревод само на първите 2 части,за 3 още не е готов ) ще придобиете някаква престава за какво беше закритата статия.Понеже беше базирана от този филм.Кофтито е,че няма да знаете мненията на другите от закрития сайт,а те бяха интересни. Нека първо видя дали сте запознати с подобна информация и дали сте чели някои от моите коментари,за да знаете какво всъщност ще се опитваме да прави занапред.

Новобранец

Rosen

мения70

18:32 28.06.2009

Публикацията е редактирана 16:27 – 28.06.2009 от Муси Дачева


Незнам дали знаете,но скоро ще има филм за 2012. Който 100% е сигорно,че хората ще започнат да търсят подобна информация като тази която Муси е представила.Също така съм убеден,че много от тези хора ще са потресени и уплашени,не защото идва някакъв край или еволюиране,а защото всъщност неразбират тази информация и това ще ги Паникьосва.Което води до замагляване на сетивата и по този начин няма да могат да еволюират както трябва. Но не се залъгвай те,че материалното физическо тяло ако умре,това му е края.Няма такова нещо. Следващото материално тяло е енергийно,така нареченото Душа. Както виждате не ви говоря разни заучени фрази или цитирам някого,а говоря Свободно.Това е най-Първото нещо което трябва да направите е да говорите Свободно,което значи да споделяте,това което ви вълнува,а не да го задържате в себе си.Защото по този начин си замъглявате сетивата си и си мислите,че живеете.

Както Муси така и аз съм ви намерил няколко материала за подобна тематика които съм ги посочил в коментарите си в статията за 2012 на Муси. И не се притеснявайте да говорите и да питате. Свалете ризницата от Задръжки и дайте воля на Душата си.

Новобранец

kalinka

мения68

18:25 29.06.2009

Скоро ще пуснат някакъв игрален филм за 2012, гледах някъде кадри и беше много страшно. Мисля че колкото повече се приближаваме толкова по експлоатирана ще става тази тема и ще пишат и ще предсказват всякакв неща както преди да дойде 2000 година.

Новобранец

kalinka

мения68

21:26 01.07.2009

Росене извинявай не видях че с писал за филм,всъщност видях го но помислих че имаш предвид документален филм а аз говоря за игрален. Искам да те помоля да напишеш откъде да намеря филма за маите много ме заинтригува :)

Новобранец

Rosen

мения70

23:43 01.07.2009

Кали :) няма да лошо да прочетеш статията на Муси за 2012.Там съм посочил в коментарите си,доста материал с който човек може да  промени мнението си като цяло.  http://www.temura.net/hello-wo…..  .

Новобранец

Rosen

мения70

18:57 02.07.2009

Наистена Искренно се надявам,тези които преглеждат форума за 2012г. да си направят труда,да прочетат материалите които двамата с Муси сме ви намерили.Тези материали,които съм ви намерил и посочил в статията за 2012г. сами ги открил за 3 месеца.Затова,моля ви четете коментарите…полезниса :)

Админ

Муси Дачева

мения291

22:07 06.07.2009

Статиите, които имат отношение към темата "2012 година" са събрани заедно, намират се лесно  – вдясно от форума, под меню Категории. В момента са 9 материала, но при първа възможност ще има още.

Новобранец

Rosen

мения70

23:24 06.07.2009

Ето ви и още едни материали за 2012   " Los Duenos Del Tiempo – Las Siete Profecias Mayas " търсете го в kolibka.com   при научно-популярни филми.

Материала е много добър.

Новобранец

Rosen

мения70

15:55 08.07.2009

Мился,че последния филм който ви намерих е с най-добро информотивно съдържание за предстоящите събития.

А,филма е направен през 1999г.,представете си ако беше направен сега.Колко много повече доказателства,ще ше да има този филм. :)

Новобранец

Rosen

мения70

8:36 11.07.2009

Вчера слетобед от 14;00 до 17;00 непомня точно имаше едно голямо раздвижване на земната кора.Беше някаде 5-6 моя скала,но беше много продължителна,някаде 4-5 сек.,а това е много.Което значи,че според моите наблюдения,някаде ще има земетресение,кадето вторичните трусове ще бъдат на много малки интервали.Или,ще има масово земетресение.

Това ми е първото най-продължително разместване което съм усещал до сега. Предните бяха неповече от 2-3 сек.,но това е много и то сача с близо 2 сек..

Да се надяваме,че няма да има много жертви или по точно "спасени".

Админ

Муси Дачева

мения291

9:21 11.07.2009

Росене ако искаш пусни самостоятелен форум на тази тема, защото има доста хора, които усещат наближаването на земетресение като тебе, и аз съм между тях :)

Така ще можем да наблюдаваме връзката между усещания е реални събития.

Новобранец

Rosen

мения70

10:02 11.07.2009

Каде да го направя? Тука в темата за 2012г. ?

Щот май аз немога да направя форум извън вече задена тема. Е поне  аз така си мисля.Все още не съм на ти с тая ми ти Техника хехехехе :)

Новобранец

Rosen

мения70

10:20 11.07.2009

Искам също така да кажя,че сетивата ми които улавят земетресенията съм ги оставил на лек резжим,колкото да улавят нещо по сериозно.

Оставил съм ги така понеже няма смисъл да се настройвам да улавям всички вибрации,защото това е ненужна информация.Ако ми потрябва да знам дали скоро ще има земетресения,няма да ми е нужно много време за да разбера. Просто натискам Enter  хехехехе

Админ

Муси Дачева

мения291

20:36 12.07.2009

Публикацията е редактирана 17:39 – 12.07.2009 от Муси Дачева


Отиваш горе и на Add a New Topic  формулираш темата и правиш обосновка защо я задаваш

Новобранец

Rosen

мения70

8:05 15.07.2009

Снащи гледах един филм "2012 Doomsday " от 2008г. Филма беше един от най-скъпите бюджети,кадето актьорите са плащали за филма,за да ги забележат :) Ама уви в талива филми само красивите и голите ги забелязват  хехехехеххе :)

Филма го има в арената и замунда,така че,теглете го ако искате :) ама сигорно ще ви е безинтересен,понеже аз едвам го изгледах.Само и само за да видя за какво става въпрос :) Филма е базиран на пророчеството на Маите…донякадде :)

Приятно …Негледане :) хехехехе

Новобранец

Rosen

мения70

0:41 16.07.2009

Ей ся глвдах трейлара на един от филмите за 2012  http://limpster.wordpress.com/…..  Филма.ще е Лудница. Погледното реално наистена треа да Еволюираме в Реалната си Енергийна материя :) За да може такива 3 измерни физически сили,да не ни влият особенно. :)

Новобранец

Rosen

мения70

22:11 16.07.2009

http://limpster.wordpress.com/…..  Единственото което непоказват в които и да  е филм за уж така наречения край на човечеството..тва е,че тези които правят филмите или не им достига фантазията да направят едно показно как би изглеждало едно преминаване на някой човек към по вишша форма или някой ги спира :) Все пак да не забравяме,че които и пророчества да са.Всички те,са за по вишша форма, А не пак да се вкопчваме в материално да ни спасява.Естественно е,че и кроманионеца ще иска да си спаси кожата,ама стига вече стия "глупости" :)

Новобранец

Rosen

мения70

23:48 22.07.2009

Тия дни забелязах,че повечето от хората които са информирани за предстоящото събитие 2012г. някак си,все още приемат "материалния" свършек. А другото което забелязох,че повечето хора,които са над 35-40г. така са си промили мозъка с това материално мислене,че друго не ги интересува.А тези над 55-60г. те буквално са си блокирали начина на мисле,така,че всякъв нов начин на мислене,би ги докарало до "лудост" от колкото да си променят стария начин на мислене :(

Странно същество е тва говедо човека. Даже сега,кат се замислих.Единственно, човека като биологичен индивид,иска да се самоунищожи.Никой друг биологичен вид на тази планета Земя,не би се докароло до самоунищожение. И на всичкото отгоре,молим "боговете" да ни дадът още един шанс,понеже сме били много ценни….толкова сме ценни,че сами се унищожаваме.

Новобранец

Rosen

мения70

9:10 14.08.2009

В последните две седмици,ми показаха как треа да се Еволюира. :D  пример…. "Недей,да мислиш." , 'Недей,да даваш акъл.", "Има кой да мисли." "Ти само изпълнявай."….Това са, почти Буквални 'препоръки' :) от хора които са над 40 години и треа да те 'учат' и да ги имаш като за 'пример' …които да ти служи за Еволюиране :)

Ако такова Еволюиране продължава да ви Харесва…..Мамма мия ..то направо да си слагаме чиповете,които Световното правителсво иска да сложи на хората,за да може,да ги следи и котролира и всичко ще бъде наред.От теб само се иска да се Подчиняваш и Изпълняваш,понеже има кои да мисли вместо теб и всичко ще е Тип Топ :)

Добре че, Аз искам да Еволюирам…..Над това Кроманиьоско еволюиращо мислене което е като масова психоза в тоя момент.

Само се вгледайте и слушайте какво говорят хората около вас и ще разберете какво ви говоря сега…ако не сте го забелязали вече,естесвенно :) И това,което ви споделям сега е от моето Ежедневие..не е няква си измислица,за да се правя "многознайко" :) ами  предполагам,че и на останалите им се случват такива "Показни" независимо дали сте им обърнали внимание или не. :)

Новобранец

Rosen

мения70

23:05 17.08.2009

объръщайте повече внимание на кодовите думи и знаци …. кодови думи са тези които в даден разговор,изведнъж почувствате,че някоя от изговорените думи има тежест.

А знаците са,напр. ….  кръг,триъгилник,правоъгълник,кръст,светлини (нещо като ярка светулка напр. ) дето се появяват за милисекунда и изчезват…точки дето сформират някаква фигора..таквиз неща.Колкото повече обръщате внимание,толкова по-добре ще работи подсъзнанието.
Тва са все знаци,които са полезни за подсъзнанието да Еволюира.



 
Няма етикети.
  • Най-Нови Мнения във форума
  • Най коментирани
    1. gravatar Петър за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    2. gravatar Варта за Седмичен хороскоп 18-24 март 2024
    3. gravatar Муси Дачева за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    4. gravatar Наталия за Седмичен хороскоп 19-25 февруари 2024
    5. gravatar Муси Дачева за Годишен хороскоп 2022 по зодии